donderdag 07 december 2023

Vrijwilligersavond 2023

Eén keer per jaar worden de vrijwilligers in onze vereniging als dankjewel voor hun fantastische inzet in onze vereniging uitgenodigd voor een lekker etentje. Want zonder deze mensen zouden de activiteiten en weekselijke koffie-ochtenden niet kunnen plaatsvinden.

Bij zijn begroeting maakte Henk duidelijk dat we wel heel dringend nieuwe vrijwilligers nodig hebben en sprak hij de hoop uit dat we voor deze taak, al is het maar 1 of 2 keer per maand, gauw mensen zullen vinden.

Daarna was het "smakelijk eten" in het restaurant Warung Bali in Sittensen.

Voor meer foto's hier klikken.

ons "Griffioentje"

    2023-2
    foto's 2023  

 

Volgende Activiteiten

10 december
Kerstbuffet

7 januari
Nieuwjaarsreceptie

JAARPROGRAMMA

Personalia

Hier zijn berichten over leden van de NTVS e.V. vermeld!
Dit bericht blijft tot 6 weken na de in het bericht genoemde datum staan